SendinBlue (8.x-1.2) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: status
dz: གནས་ཚད་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: module
dz: ཚད་གཞི་

en: @type: deleted %title.
dz: @type:  %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།
