SendinBlue (8.x-1.3) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Login
af: Gebruiker

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: settings
af: verstellings

en: Statistics
af: Statistieke

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Page URL
af: Bladsy URL

en: Permissions
af: Regte

en: My Account
af: My Rekening
