SendinBlue (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Login
et: Sisselogimine

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: settings
et: sätted

en: Label
et: Nimetus

en: Statistics
et: Statistika

en: Email
et: E-kiri

en: status
et: olek

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Fields
et: Väljad

en: module
et: moodul

en: Messages
et: Sõnumid

en: Lists
et: Nimekirjad

en: Permissions
et: Õigused

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Form
et: Vorm

en: Select Template
et: Vali mall
