SendinBlue (8.x-1.4) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Description
fa: شرح

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Login
fa: ورود

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Statistics
fa: آمار

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: status
fa: وضعیت

en: Block
fa: بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: Contacts
fa: مخاطبین

en: Fields
fa: فیلدها

en: module
fa: ماژول

en: Messages
fa: پیغام‌ها

en: Lists
fa: فهرست‌ها

en: Permissions
fa: مجوزها

en: @type: deleted %title.
fa: @type: %title حذف شد.

en: Form
fa: فرم

en: Subscription
fa: اشتراک

en: My Account
fa: حساب من
