SendinBlue (8.x-1.4) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Description
oc: Descripcion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Login
oc: Identificant

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: settings
oc: paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: status
oc: estatut

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Fields
oc: Camps

en: module
oc: modul

en: mode
oc: mòde

en: Messages
oc: Messatges

en: @type: deleted %title.
oc: @type  : %title suprimit.

en: Form
oc: Formulari

en: My Account
oc: Mon compte
