SendinBlue (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Login
pl: Zaloguj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: settings
pl: ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Contacts
pl: Kontakty

en: Page URL
pl: URL strony

en: Fields
pl: Pola

en: API Key
pl: Klucz API

en: module
pl: moduł

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Lists
pl: Listy

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: Form
pl: Formularz

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: Campaigns
pl: Kampanie

en: My Account
pl: Moje konto
