SendinBlue (8.x-1.5) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Login
he: כניסה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Email
he: דוא"ל

en: status
he: מצב

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Fields
he: שדות

en: Messages
he: מסרים

en: Lists
he: רשימות

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: Form
he: טופס

en: Subscription
he: מנוי

en: My Account
he: החשבון שלי
