SendinBlue (8.x-1.5) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Login
nl: Inloggen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: settings
nl: instellingen

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Email
nl: E-mail

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Required?
nl: Verplicht?

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Contacts
nl: Contacten

en: Page URL
nl: Pagina-URL

en: Fields
nl: Velden

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Messages
nl: Berichten

en: Lists
nl: Lijsten

en: Email confirmation
nl: E-mailbevestiging

en: @type: deleted %title.
nl: @type: %title verwijderd.

en: Form
nl: Formulier

en: Subscription
nl: Inschrijving

en: Campaigns
nl: Campagnes

en: You have
nl: U heeft

en: My Account
nl: Mijn account

en: A unique machine-readable name for this list. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke systeemnaam voor deze lijst. Het mag alleen kleine letters, nummer en onderstrepingstekens bevatten.

en: The email address is invalid.
nl: Ongeldig e-mailadres.
