SendinBlue (8.x-1.6) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: status
am: ሁኔታ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ
