SendinBlue (8.x-1.8) - en to vi translation catalogue (29 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Description
vi: Mô tả

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: settings
vi: các thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Email
vi: Thư điện tử

en: status
vi: trạng thái

en: Save Settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Block
vi: Khối

en: Page
vi: Trang

en: Contacts
vi: Liên lạc

en: Fields
vi: Các trường

en: module
vi: môđun

en: mode
vi: chế độ

en: Messages
vi: Thông báo

en: @type: deleted %title.
vi: @type: đã xóa %title.

en: Form
vi: Biểu mẫu

en: Subscription
vi: Đăng ký

en: Campaigns
vi: Chiến dịch

en: You have
vi: Bạn có

en: My Account
vi: Tài khoản của tôi
