Sendwithus integration (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Test
be: Тэст

en: Settings
be: Налады

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Module
be: Модуль

en: To
be: Каму

en: Template
be: Шаблон

en: Key
be: Ключ

en: Send message
be: Адправіць паведамленне

en: - Select -
be: - Выбраць -
