Sendwithus integration (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Remove
cy: Symud

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: To
cy: I

en: Key
cy: Allwedd
