Sendwithus integration (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Remove
da: Fjern

en: Settings
da: Indstillinger

en: Module
da: Modul

en: To
da: Til

en: Template
da: Skabelon

en: Key
da: Nøgle

en: API key
da: API-nøgle

en: Templates
da: Skabeloner

en: Send message
da: Send besked

en: - Select -
da: - Vælg -
