Sendwithus integration (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: ID
eu: IDa

en: Module
eu: Modulua

en: To
eu: Nori

en: Key
eu: Giltza

en: Send message
eu: Bidali mezua

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
