Sendwithus integration (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Remove
fi: Poista

en: Test
fi: Testi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Module
fi: Moduuli

en: To
fi: Osoitteeseen

en: Key
fi: Avain

en: Templates
fi: Mallinteet

en: Send message
fi: Lähetä viesti

en: - Select -
fi: - Valitse -
