Sendwithus integration (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Remove
he: הסרה

en: Test
he: בדיקה

en: Settings
he: הגדרות

en: Module
he: מודול

en: To
he: אל

en: Key
he: מפתח

en: Send message
he: שלח

en: - Select -
he: - בחירה -
