Sendwithus integration (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Test
hi: परीक्षण

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: ID
hi: आईडी

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: To
hi: को

en: Template
hi: फर्मा

en: - Select -
hi: - चुनें -
