Sendwithus integration (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Test
lv: Tests

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Module
lv: Modulis

en: To
lv: Kam

en: Key
lv: Atslēga

en: API key
lv: API atslēga

en: Send message
lv: Nosūtīt ziņu

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
