Sendwithus integration (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Settings
nl: Instellingen

en: To
nl: Naar

en: Key
nl: Sleutel

en: API key
nl: API-sleutel

en: Send message
nl: Bericht versturen

en: - Select -
nl: - Selecteren -
