Sendwithus integration (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Module
sk: Modul

en: To
sk: Komu

en: Template
sk: Šablóna

en: Key
sk: Kľúč

en: API key
sk: API kľúč

en: Send message
sk: Poslať správu

en: - Select -
sk: - Zvoľte -
