Sendwithus integration (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Remove
tr: Kaldır

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Module
tr: Modül

en: To
tr: Kime

en: Template
tr: Şablon

en: Key
tr: Anahtar

en: Templates
tr: Şablonlar

en: Send message
tr: İletiyi gönder

en: - Select -
tr: - Seçin -
