Sendwithus integration (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Remove
vi: Xoá

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: ID
vi: Mã

en: To
vi: Đến

en: Template
vi: Mẫu

en: Key
vi: Khóa

en: API key
vi: khóa API

en: Send message
vi: Gửi thông điệp

en: - Select -
vi: - Chọn -
