Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Test
el: Δοκιμή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Module
el: Μονάδα

en: To
el: Προς

en: Key
el: Κλειδί

en: Send message
el: Αποστολή μηνύματος

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
