Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Key
gu: ચાવી

en: Send message
gu: સંદેશો મોકલો
