Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Remove
it: Elimina

en: Settings
it: Impostazioni

en: Module
it: Modulo

en: To
it: A

en: Key
it: Chiave

en: Templates
it: Template

en: Send message
it: Invia messaggio

en: - Select -
it: - Scegliere -
