Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Remove
ja: 削除

en: Test
ja: テスト

en: Settings
ja: 設定

en: Module
ja: モジュール

en: To
ja: 宛先

en: Template
ja: テンプレート

en: Key
ja: キー

en: Templates
ja: テンプレート

en: Send message
ja: メッセージを送信

en: - Select -
ja: - 選択 -
