Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: To
ku: بۆ

en: Key
ku: کلیل

en: Send message
ku: ناردنی پەیام

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
