Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Remove
ps: لركول

en: Settings
ps: امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: To
ps: ته

en: Key
ps: کيلی

en: - Select -
ps: - غوره -
