Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Remove
sv: Ta bort

en: Settings
sv: Inställningar

en: Module
sv: Modul

en: To
sv: Till

en: Template
sv: Mall

en: Key
sv: Nyckel

en: Templates
sv: Mallar

en: Send message
sv: Skicka meddelande

en: - Select -
sv: - Välj -
