Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Test
ta: சோதனை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Module
ta: கூடகம்

en: To
ta: பெறுநர்

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Key
ta: சாவி

en: Send message
ta: செய்தி அனுப்புக

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
