Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Settings
te: అమరికలు

en: To
te: ఎవరికి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
