Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Test
uk: Тест

en: Settings
uk: Налаштування

en: Module
uk: Модуль

en: To
uk: До

en: Template
uk: Шаблон

en: Key
uk: Ключ

en: API key
uk: Ключ API

en: Templates
uk: Шаблони

en: Send message
uk: Надіслати повідомлення

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Template ID
uk: ID шаблона
