Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: ID
ur: شناخت
