Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Test
ast: Preba

en: Settings
ast: Preferencies

en: To
ast: Pa

en: Key
ast: Llave
