Sendwithus integration (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Remove
az: Çıxart

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Module
az: Modul

en: To
az: Kimə

en: Key
az: Açar

en: Send message
az: Mesaj göndər

en: - Select -
az: - Seçin -
