Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Remove
eo: Forigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: ID
eo: Identigilo

en: To
eo: Al

en: Send message
eo: Sendu mesaĝon
