Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: To
fil: Para kay

en: Key
fil: Susi

en: - Select -
fil: - Pumili -
