Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Remove
gl: Quitar

en: Test
gl: Proba

en: Settings
gl: Axustes

en: Module
gl: Módulo

en: To
gl: Para

en: Template
gl: Modelo

en: Key
gl: Clave

en: Send message
gl: Enviar mensaxe

en: - Select -
gl: - Seleccione -
