Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Test
hu: Teszt

en: Settings
hu: Beállítások

en: ID
hu: Azonosító

en: Module
hu: Modul

en: To
hu: Hova

en: Template
hu: Sablon

en: Key
hu: Kulcs

en: API key
hu: API kulcs

en: Templates
hu: Sablonok

en: Send message
hu: Üzenet küldése

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Template ID
hu: Sablon azonosítója
