Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Remove
id: Hapus

en: Test
id: uji

en: Settings
id: Pengaturan

en: Module
id: Modul

en: To
id: Untuk

en: Key
id: Kunci

en: API key
id: Kunci API

en: Templates
id: Templat

en: Send message
id: Kirim pesan

en: - Select -
id: - Pilih -
