Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Remove
jv: Buwang

en: Test
jv: Ujian

en: Settings
jv: Sétingan

en: Module
jv: Modul

en: To
jv: Marang

en: Key
jv: Kunci

en: Send message
jv: Kirim pesen

en: - Select -
jv: - Pilih -
