Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Test
ka: ტესტი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Module
ka: მოდული

en: To
ka: მიმღები

en: Key
ka: გასაღები
