Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: Send message
ml: സന്ദേശം അയയ്ക്കുക
