Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Remove
mr: काढा

en: Test
mr: चाचणी

en: Settings
mr: संरचना

en: ID
mr: आय डी

en: To
mr: प्रति:
