Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Remove
oc: Levar

en: Test
oc: Testar

en: Settings
oc: Paramètres

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Module
oc: Modul

en: To
oc: A

en: Template
oc: Modèl

en: Key
oc: Clau

en: API key
oc: Clau API

en: Send message
oc: Envia lo messatge

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
