Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Remove
sl: Odstrani

en: Settings
sl: Nastavitve

en: To
sl: Za

en: Key
sl: Ključ

en: Send message
sl: Pošlji sporočilo
