Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Test
ug: سىناق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: Template
ug: ئەندىزە
