Sentiment Analysis (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Time
cs: Čas

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
cs: Text, který se zobrazí v poli, dokud nebude vložena nějaká hodnota. Obvykle se jedná o příklad nebo nebo stručný popis předpokládaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
cs: Zástupný symbol: @placeholder

en: Textfield size: @size
cs: Velikost textového pole: @size
