Sentiment Analysis (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Time
et: Aeg

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Bundle
et: kogum

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: Textfield size: @size
et: Tekstivälja suurus: @size
