Sentiment Analysis (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Time
hu: Idő

en: ID
hu: Azonosító

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
hu: A beviteli mezőben annak kitöltéséig megjelenő szöveg. Egy példa érték vagy rövid leírás tájékoztatja a felhasználót az elvárt formátumról.

en: Placeholder: @placeholder
hu: Helykitöltő: @placeholder

en: Textfield size: @size
hu: Szövegmező mérete: @size
